MYTYCH zakład usług budowlanych

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Aktualności

Sprzedaż mieszkań w Nowym Dworze Gdańskim

W dniu 22 maja 2020 rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w ostatnim – IV budynku na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Dworcowej w Nowym Dworze Gdańskim.

Budujemy IV budynek

W połowie maja 2020 rozpoczynamy budowę ostatniego, IV budynku na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Dworcowej w Nowym Dworze Gdańskim. 

Od 04.05.2020 r. zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży i dokonywania wstępnych rezerwacji!

Termin realizacji inwestycji to III kwartał 2021 roku.

Święta Wielkiej Nocy

Na Święta Wielkiej Nocy wszystkim naszym klientom, pracownikom, podwykonawcom i zaprzyjaźnionym firmom życzymy dużo zdrowia i nadziei, że wspólnymi siłami damy radę z tą trudną sytuacją zdrowotną i gospodarczą.

Nasza firma pracuje i realizujemy inwestycje zgodnie z harmonogramem budów. Zapraszamy do obejrzenia zakładki Galeria w poszczególnych inwestycjach.

Informacja

Szanowni Państwo.

Mimo trudnej sytuacji związanej z koronawirusem informujemy, że wszystkie nasze inwestycje realizujemy zgodnie z harmonogramem. Postęp prac dla każdej budowy możecie Państwo śledzić w zakładce GALERIA, gdzie umieszczamy na bieżąco zdjęcia poszczególnych inwestycji. 

Wesołych Świąt!

Spokojnych i radosnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszystkiego najlepszego
na Nowy Rok 2020
życzą Zarząd oraz Pracownicy firmy „Mytych”

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem