MYTYCH zakład usług budowlanych

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Aktualności

Nowe mieszkania w Nowym dworze Gdańskim!

W dniu dzisiejszym – 5 września 2019, rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w budynku III na osiedlu przy ulicy Dworcowej w Nowym Dworze Gdańskim.

Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań na osiedlu Elbląski Zdrój

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę osiedla Elbląski Zdrój przy ul. Lubranieckiej w Elblągu.

W związku z czym rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w budynku B. Termin przekazania kluczy nowym właścicielom mieszkań planujemy na sierpień 2020 roku.

II etap odbudowy kwartału Bednarska już w sprzedaży!

Miło nam jest poinformować, że z dniem dzisiejszym tj. 8 kwietnia 2019 rozpoczynamy sprzedaż mieszkań i lokali usługowych, II etapu odbudowy kwartału Bednarska/Rybacka.

Elbląski Zdrój – nowe mieszkania

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą najnowszą inwestycję - Elbląski Zdrój - małe osiedle mieszkaniowe, które powstanie przy ulicach Lubranieckiej i Browarnej w Elblągu.


Zamieszkaj w Perle Elbląskiej Secesji!

Zamieszkaj w Perle Elbląskiej Secesji!

  

Miło nam jest poinformować, że z dniem dzisiejszym rozpoczynamy sprzedaż mieszkań i lokali usługowych, II etapu odbudowy ul. Rybackiej.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem