MYTYCH zakład usług budowlanych

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Zamykamy Bramę na Modrzewinę – budynek D

17 styczeń

Miło nam poinformować, że mieszkania w budynku C cieszą się dużą popularnością. Ostatnie wolne, czteropokojowe lokale czekają na osoby, które chciałyby polepszyć komfort mieszkania, powiększając przestrzeń dla swojej rodziny. Niewątpliwą zachętą do zainteresowania się naszą ofertą jest fakt, że w cenie mieszkania zawarte jest bezpłatne miejsce postojowe pod zadaszoną wiatą przy budynku. Blok C zostanie ukończony w październiku 2018 roku.

Cieszymy się, że z naszą ofertą udało nam się trafić w gust klientów. Odebraliśmy wiele zapytań o kolejne bloki w tej doskonałej lokalizacji: blisko centrum handlowego i świetnie skomunikowanej z centrum miasta oraz drogą wyjazdową na S7. Dlatego zdecydowaliśmy się zrealizować budowę kolejnego, już ostatniego na Bramie na Modrzewinie budynku D .

W nowym ośmiokondygnacyjnym budynku z windą, zaprojektowaliśmy dwu- i trzypokojowe mieszkania ze słonecznymi balkonami od strony południowej i zachodniej. Do każdego z nich będzie przypisana komórka lokatorska. Przy bloku będą miejsca postojowe, a do większych lokali będzie można dokupić samodzielny garaż. Sprzedaż rozpoczniemy w kwietniu, ale dokonać wstępnej rezerwacji oraz obejrzeć wstępne plany można już teraz w Biurze Sprzedaży. Inwestycja zostanie ukończona na wiosnę 2019 roku.

Wszystkich zainteresowanych naszym kolejnym budynkiem D jak i mieszkaniami w budynku C zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży przy ulicy Żyrardowskiej 83 c w Elblągu, od  poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 - 15.00, tel. 55 611 01 85.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem