MYTYCH zakład usług budowlanych

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Elbląski Zdrój – nowe mieszkania

29 marca

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą najnowszą inwestycję - Elbląski Zdrój - małe osiedle mieszkaniowe, które powstanie przy ulicach Lubranieckiej i Browarnej w Elblągu.

Powstaną dwa budynki ośmiokondygnacyjne. Każde z 32 mieszkań będzie posiadało przynależną komórkę lokatorską oraz balkon a do mieszkań na parterze będą przypisane przyległe ogródki, w lecie idealne miejsce do obiadów na świeżym powietrzu. Nowoczesnym i zwiększającym bezpieczeństwo mieszkańców udogodnieniem będą wideofony. W budynkach znajdą się również windy ułatwiające dostęp do wszystkich kondygnacji. W obrębie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci, a także podziemna hala garażowa, gdzie będzie można kupić miejsce parkingowe.

Atutem osiedla jest świetna lokalizacja. W bliskim sąsiedztwie (około 50m) znajduje się przedszkole, do którego będzie bezpośrednie przejście. Niedaleko położony jest sklep popularnej sieci dyskontów spożywczo-handlowych oraz buduje się małe centrum handlowe. W pobliżu znajduje się wiele zieleni, a doskonałym zakątkiem do rekreacji jest pobliski Park Modrzewie. Elbląski Zdrój jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum Elbląga, dojazd samochodem zajmie tylko 5 minut. Niewątpliwą zaletą osiedla jest także możliwość szybkiego wyjazdu z miasta przez most Unii Europejskiej na trasę szybkiego ruchu S7.

Termin ukończenia budowy pierwszego budynku planujemy na lato 2020, a drugiego do końca roku 2020.
Jako sprawdzony i wiarygodny deweloper zapewniamy wysokiej jakości mieszkania i zawsze dotrzymujemy terminów ich przekazania lokatorom.

W celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży przy ulicy Żyrardowskiej 83 c w Elblągu,
od  poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 - 15.00, tel. 55 611 01 85.

Lokalizacja osiedla

              

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem