MYTYCH zakład usług budowlanych

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Pozwolenie na budowę przy ulicy Bednarkiej/Wodnej

30 lipiec

Z przyjemnością informujemy, że posiadamy prawomocne pozwolenie na zabudowę mieszkalno-usługową przy ul. Bednarskiej 1-6 i Wodnej 87,88 na Starym Mieście w Elblągu. Aktualnie wykonujemy prace ziemne.

Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy sprzedaż mieszkań i lokali usługowych tej inwestycji. Zaprojektowaliśmy od strony rzeki 8 dużych apartamentów o powierzchni ok. 100m2, po raz pierwszy w Elblągu z klimatyzacją w standardzie. Większość pozostałych 36 mieszkań będzie dwupokojowa o powierzchni ok 50m2. Tylko do mieszkań stumetrowych przypisane będą miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, do której będzie bezpośredni dojazd windą z kondygnacji mieszkalnych. W części podziemnej będą znajdować się komórki lokatorskie przypisane do każdego mieszkania.

Termin realizacji inwestycji przy ulicy Bednarskiej/Wodnej to 30 listopada 2021 roku, jak zawsze u nas ten termin jest nieprzekraczalny.

Aktualnie pracujemy nad koncepcjami budowy garażowca z około 200 miejscami postojowymi przy ulicy Wieżowej, obok budynku poczty.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem