- Bednarska-Wodna - III Etap

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Tabela lokali

Apartamenty nad rzeką

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy budowę i sprzedaż mieszkań oraz lokali usługowych ostatniego etapu odbudowy kwartału Rybacka/Bednarska/Wodna.

Kamienice powstaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Elbląga - „Starym Mieście”. Do tej pory w tej dzielnicy wybudowaliśmy kilkadziesiąt kamienic z elewacjami utrzymanymi w historycznym charakterze, w tym kilka jest rekonstrukcją najpiękniejszych przedwojennych zabytków. Dodatkowo nigdy nie zawodzimy i oddajemy budynki do użytkowania we wcześniej ustalonym terminie.

Ukończenie budowy kamienic przy ulicy Bednarskiej 1-6 Wodnej 87, 88 planujemy pod koniec listopada 2021 roku. Termin przekazania kluczy nowym właścicielom to grudzień 2021. Budynki znajdują się tuż obok bulwaru Augusta, promenady nad rzeką Elbląg i placu katedralnego – ulubionych terenów niedzielnych spacerów Elblążan.

W tym etapie wybudujemy 44 mieszkania o wielkości od 28 do 111 metrów kwadratowych, oraz 4 lokale usługowe, z których największy 267 metrów kwadratowych będzie usytuowany od strony rzeki Elbląg, nadający się na przytulną restaurację z widokiem na rzekę.

Główne atuty inwestycji to:

  • Atrakcyjne apartamenty z klimatyzacją o powierzchni 97-111 metrów kwadratowych z widokiem na rzekę Elbląg. Dodatkowo w cenie apartamentu klient otrzymuje, w zależności od lokalu jedno albo dwa miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.
  • Winda w każdej klatce schodowej zapewniająca dostępność do wszystkich kondygnacji, łącznie z podziemną.
  • Każde mieszkanie posiada balkon, loggię albo ogród zimowy, a usytuowane na parterze przyległe, ogrodzone ogródki terenowe.
  • Wideodomofony na wyposażeniu każdego mieszkania
  • Przynależna komórka lokatorska w podziemnej części budynku.

Po szczegółowe informacje Zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ulicy Żyrardowskiej 83 c w Elblągu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 - 15.00, tel. 55 611 01 85.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem