- Drzewna 3

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Tabela lokali

Dobre miejsce, żeby zamieszkać


Drzewna 3 to nasza nowa oferta dla osób pragnących nabyć mieszkanie w ścisłym centrum Elbląga a zarazem w lokalizacji o małej intensywności zabudowy. W odległości zaledwie kilku minut spacerem od Starego Miasta rozpoczynamy budowę budynku mieszkalnego, w którym na 3 kondygnacjach zostało zaprojektowanych 18 mieszkań o powierzchni użytkowej od 47 do 76 metrów kwadratowych. Kameralny charakter przedsięwzięcia podkreśla wejście do budynku przez zamknięty teren patio, dostępny tylko dla przyszłych mieszkańców.

Położenie inwestycji w miejscu o małej intensywności zabudowy powoduje, że w tym rejonie istnieje możliwość bezproblemowego zaparkowania samochodów w pobliżu zamieszkania, jednocześnie układ komunikacyjny tej części miasta pozwala na szybki dojazd do innych dzielnic miasta.

 

Drzewna 3 - podwórko

Miejsce to zapewnia połączenie wygody życia w Centrum z atmosferą zacisza, urokliwych zakątków Starego Miasta. Za tą lokalizacją przemawiają przede wszystkim znikome odległości od największych atrakcji turystycznych, punktów handlowych, gastronomicznych w Elblągu jak również do dróg wyjazdowych w kierunku morza, Trójmiasta, Warszawy oraz Malborka. W pobliżu inwestycji znajduje się niezbędna na co dzień infrastruktura miejska: przedszkole, szkoła podstawowa, markety spożywcze i budowlane.

Drzewna 3 to osiemnaście mieszkań dwu-, trzy- oraz czteropokojowych z przylegającymi do każdego z nich balkonami w przypadku parterów ogródkami oraz windą, która jest skomunikowana do poziomu -1.W podpiwniczeniu budynku zostały usytuowane przynależne do poszczególnych mieszkań komórki lokatorskie oraz wspólne, duże pomieszczenie wózkarni/ rowerowni na potrzeby mieszkańców.

Przewidywany termin przekazania kluczy: koniec roku 2022.

Sprawdź możliwości tego wyjątkowego miejsca

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą:
Biuro Sprzedaży naszej Spółki przy ul. Żyrardowskiej 83 C w Elblągu , tel. 55-611-01-85

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem