rolex day date m118348 0149 mens rolex calibre 2836 for sale online.quality oris replica prodiver quartz 46mm 01 774 7727 7784 set mens rubber band with cheap price and free shipping for most countries.

- Drzewna 3

 - Drzewna 3

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Tabela lokali

Dobre miejsce, żeby zamieszkać


Drzewna 3 to nasza nowa oferta dla osób pragnących nabyć mieszkanie w ścisłym centrum Elbląga a zarazem w lokalizacji o małej intensywności zabudowy. W odległości zaledwie kilku minut spacerem od Starego Miasta rozpoczynamy budowę budynku mieszkalnego, w którym na 3 kondygnacjach zostało zaprojektowanych 18 mieszkań o powierzchni użytkowej od 47 do 76 metrów kwadratowych. Kameralny charakter przedsięwzięcia podkreśla wejście do budynku przez zamknięty teren patio, dostępny tylko dla przyszłych mieszkańców.

Położenie inwestycji w miejscu o małej intensywności zabudowy powoduje, że w tym rejonie istnieje możliwość bezproblemowego zaparkowania samochodów w pobliżu zamieszkania, jednocześnie układ komunikacyjny tej części miasta pozwala na szybki dojazd do innych dzielnic miasta.

 

Drzewna 3 - podwórko

Miejsce to zapewnia połączenie wygody życia w Centrum z atmosferą zacisza, urokliwych zakątków Starego Miasta. Za tą lokalizacją przemawiają przede wszystkim znikome odległości od największych atrakcji turystycznych, punktów handlowych, gastronomicznych w Elblągu jak również do dróg wyjazdowych w kierunku morza, Trójmiasta, Warszawy oraz Malborka. W pobliżu inwestycji znajduje się niezbędna na co dzień infrastruktura miejska: przedszkole, szkoła podstawowa, markety spożywcze i budowlane.

Drzewna 3 to osiemnaście mieszkań dwu-, trzy- oraz czteropokojowych z przylegającymi do każdego z nich balkonami w przypadku parterów ogródkami oraz windą, która jest skomunikowana do poziomu -1.W podpiwniczeniu budynku zostały usytuowane przynależne do poszczególnych mieszkań komórki lokatorskie oraz wspólne, duże pomieszczenie wózkarni/ rowerowni na potrzeby mieszkańców.

Przewidywany termin przekazania kluczy: koniec roku 2022.

Sprawdź możliwości tego wyjątkowego miejsca

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą:
Biuro Sprzedaży naszej Spółki przy ul. Żyrardowskiej 83 C w Elblągu , tel. 55-611-01-85

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem