welcome to buy our cheap swiss https://www.loewereplica.re/.swiss fausse rolex day date was probably well respected by all the fields. - Villa Vistula

 - Villa Vistula

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Tabela lokali

Krynica Morska to bardzo znany kurort nad morzem, położony na Mierzei Wiślanej, między dwiema wodami - Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym, które corocznie przyciąga miliony turystów.
W niedalekiej odległości od centrum w spokojnej dzielnicy Krynicy Morskiej w wyjątkowym położeniu tuż przy Zalewie Wiślanym BUDUJEMY kameralny obiekt wypoczynkowy. Nieruchomość to trzykondygnacyjny budynek o funkcji apart-hotelu z windami nie podpiwniczonych z zewnętrznym parkingiem o łącznej liczbie tylko 20 apartamentów  (powierzchna od 34 m2 do 38 m2 , doupex  pow.  około 73 m2.)

Polecamy już dziś zakup nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych w inwestycji * VILLA VISTULA* położonych  przy ul. Gdańskiej oraz ul. Rybackiej w odległości 200 metrów od plaży nad Zalewem Wiślanym i około kilometra od szerokiej plaży nad Bałtykiem.

W odległości 200 metrów znajduje się jedyna w Krynicy Morskiej szkoła windsurfingu,
a dojście do nowoczesnej mariny zajmuje niecałe 10 minut. W odległości około 600 metrów znajduje się centrum sportowo-rekreacyjne z siłownią, kortami tenisowymi, placem zabaw tworzące miasteczko rekreacyjne. Wzdłuż linii brzegowej Zalewu Wiślanego znajduje się asfaltowa infrastruktura pieszo-rowerowa, dająca możliwości porannej aktywności o wschodzie słońca.

Każdy z apartamentów posiadać będzie własny balkon lub taras oraz zewnętrzne miejsce postojowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli poszczególnych lokali.

link do rzutu kondygnacji

Termin zakończenia prac budowlanych - maj 2024.

  • Cechy inwestycji:
  • 20 min do morza, 5 minut do kameralnej plaży nad Zalewem Wiślanym
  • 3,5 h od Warszawy
  • klimatyzacja
  • winda
  • rowerownia
  • zewnętrzne miejsca postojowe

Zapraszamy do zakupu i zapoznaniem się z szczegółową tabelą mieszkań oraz cen netto.
W podanych cenach wliczone jest jedno przynależne miejsce postojowe zewnętrzne.
Do podanej ceny należy doliczyć 23% VAT, przy zakupie na firmę należny podatek podlega odliczeniu. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem